4 Międzynarodowa Konferencja "Witamina D - Minimum, Maximum, Optimum"- objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii
4 Międzynarodowa Konferencja "Witamina D - Minimum, Maximum, Optimum"- objęta patronatem Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii Drukuj Email
środa, 05 czerwca 2019 09:59
 Z przyjemnością informujemy, że już w październiku w Warszawie odbędzie się "4 Międzynarodowa Konferencja Witamina D..." . Podobnie jak w roku ubiegłym spotkanie odbywa się pod patronatem Polskiego Towarzystwa Osteoartrologii. 

Konferencja "Witamina D - minimum, maximum, optimum" już po raz czwarty odbywa się pod patronatem EVIDAS (European Vitamin D Association) w Warszawie. W świetle coraz liczniejszych publikacji poddających w wątpliwość plejotropowe działanie witaminy D idea konferencji szczególnie zyskuje na znaczeniu. Potwierdzenie uczestnictwa przez licznych specjalistów zajmujących się witaminą D stwarza unikalną szansę wymiany wiedzy w ramach platformy doświadczeń jaką stała się cykliczna konferencja "Witamina D - minimum...".

Tegoroczne obrady odbywają się w Centrum Konferencyjnym Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie w dniach 11-12.10.2019. Patronat naukowy nad konferecją objął Instytut "Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka".

Organizatorzy zachęcają do czynnego udziału w konferencji poprzez zgłaszanie abstraktów do dnia 31.08.2019

Więcej informacji oraz rejestracja pod adresem
www.
 
© Polski Portal Osteoporozy 2003-2020.
portal@osteoporoza.pl - www.osteoporoza.pl